Ankieta

Akredytacje

Dzięki wykorzystaniu e-usług na portalu istnieje możliwość zarezerwowania akredytacji dziennikarskich na wybrane wydarzenie. Każda instytucja ma możliwość założenia na portalu wpisu do Kalendarium, przez który będzie zapraszać dziennikarzy na organizowane zdarzenie.

Co nam daje wykorzystanie Platformy e-Usług Kulturalnych do załatwiania akredytacji?

Przede wszystkim wydarzenia prezentowane są na docierającym do szerokiego grona odbiorców na całym Śląsku portalu. Dla instytucji kultury dajemy gotowe narzędzie, którego obsługa jest banalnie prosta. Na podstawie dostarczanej przez PEUK funkcjonalności szybko i łatwo zbierzemy informacje od zainteresowanych dziennikarzy oraz będziemy mieć w jednym miejscu bazę wszystkich uczestników z ich danymi kontaktowymi. Formularz dotyczący akredytacji można bowiem modyfikować dodając własne pytania zgodnie z potrzebami.

Wszystkie instytucje zainteresowane korzystaniem z usługi akredytacji i innych możliwości portalu zachęcamy do dołączenia do grona partnerów projektu na zasadzie partnerstwa otwartego. Szczegółowe zasady opisane zostały w zakładce Partnerstwo.


Kontakt

Fundacja Informatyki i Zarządzania
93-491 Łódź, ul. Władysława Reymonta 5

tel. (42) 201 13 00
faks (42) 683 04 23, (42) 201 13 03
e-mail: sekretariat@fiiz.pl
www.fiiz.pl

fiiz.jpg