Ankieta

Rezerwacje wejściówek

Nasz portal oferuje możliwość tworzenia wpisów w Kalendarium wydarzeń wraz z rezerwacją bezpłatnych wejściówek. Dzięki temu ułatwiamy dostęp do wejściówek na różnorodne imprezy: festiwale, wystawy, koncerty, przedstawienia teatralne i inne. Podstawowe korzyści płynące z korzystania z narzędzia rezerwacji wejściówek to możliwość potwierdzenia udziału w wydarzeniu w momencie zobaczenia informacji na jego temat oraz łatwe narzędzie do zarządzania wejściówkami.

Dla instytucji kultury

Zachęcamy do wykorzystywania możliwości Platformy e-Usług Kulturalnych do informowania o odbywających się w waszych instytucjach wydarzeniach, a także do korzystania z narzędzia rezerwacji wejściówek. W bardzo prosty i funkcjonalny sposób możecie Państwo wykorzystać nasz portal do promocji oraz zachęcić potencjalnych gości do udziału w proponowanych imprezach. Każda instytucja, po krótkim przeszkoleniu, ma możliwość dostępu do zarządzania swoimi wydarzeniami oraz dostęp do bazy zainteresowanych wejściówkami. Dzięki temu w sprawny sposób będziecie mogli mieć dostęp do informacji na temat osób zainteresowanych udziałem.

Wszystkie instytucje zainteresowane korzystaniem z usługi rezerwacji wejściówek i innych możliwości portalu zachęcamy do dołączenia do grona partnerów projektu na zasadzie partnerstwa otwartego.

Dla turysty

Dzięki narzędziu rezerwacji wejściówek turysta ma możliwość na jednym portalu odnalezienia interesujących go obiektów, zaplanowania trasy wycieczki, a także dokonania rezerwacji wejściówki. Dzięki temu łatwiej i szybciej zaplanuje swoją podróż. Nie trzeba bowiem wchodzić na stronę instytucji, szukać numeru telefonu itp. – wszystko uzyskamy w jednym miejscu i od razu załatwimy. Czyż to nie jest proste?

Wszystkie instytucje zainteresowane korzystaniem z usługi akredytacji i innych możliwości portalu zachęcamy do dołączenia do grona partnerów projektu na zasadzie partnerstwa otwartego. Szczegółowe zasady opisane zostały w zakładce Partnerstwo.


Kontakt

Fundacja Informatyki i Zarządzania
93-491 Łódź, ul. Władysława Reymonta 5

tel. (42) 201 13 00
faks (42) 683 04 23, (42) 201 13 03
e-mail: sekretariat@fiiz.pl
www.fiiz.pl

fiiz.jpg