Ankieta

Nowoczesna technologia za darmo

Kiedy twierdzimy, że oferujemy coś darmo, to rzeczywiście jest to bezpłatnie. W przeciwieństwie do tych ofert, które obiecują coś wyjątkowego na początku, a potem zmuszają Cię do coraz droższych zakupów, ta oferta nie zobowiązuje Cię zupełnie do niczego.

Opis

  • Jeśli chcesz żyć lepiej i aktywniej, a przede wszystkim ciekawiej...
  • Nie boisz się wysiłku i kochasz przygody...
  • Lubisz nawigować z GPS po swoich szlakach wg własnych scenariuszy ...

...to pozwól namówić się na instalację aplikacji umożliwiających korzystanie z urządzeń mobilnych składających się na System Informacyjno-Nawigacyjny

 

Drogi Turysto Aktywny – Przyjacielu Techniki i Innowacji!

To zaproszenie nie jest dla wielbicieli spędzania czasu w luksusowych hotelach lub restauracjach oraz dżentelmenów, którzy boją się, że bez przewodnika lub pilota nie ma sensu wyruszać na turystyczne szlaki.

To jest dla prawdziwych turystów aktywnych, którzy pracują ciężko na utrzymanie, ale chcą żyć lepiej, aktywniej i ciekawiej. Dla kogoś, kto zna wartość pieniądza i jest w stanie dać z siebie wiele. Dla kogoś, kto jest w stanie zaoszczędzić konkretne pieniądze i czas, żeby zaistnieć w pełnej roli turysty aktywnego.

To jest oferta dla turystów, którzy nie boją się wejść do nieznanego lasu lub miasta, a także ubrudzić rąk podczas górskiej wędrówki.

Dziękujemy bardzo za Twoją pasję

w imieniu Redakcji Regionalnego Systemu e-Informacji Kulturalnej.

Pozwól więc, że zaproponujemy Ci pakiet bezpłatnych aplikacji.

Nasza baza danych oraz interaktywne mapy cyfrowe prezentowane na stronach portalu zostały opracowane i są rozwijane z myślą o właśnie takich ludziach. Ludziach takich jak Ty.

Oferowane za darmo aplikacje udostępnią na mobilnych smartfonach, PDA (ang. PDA, Personal Digital Assistant, komputer kieszonkowy) oraz telefonach komórkowych wszystkie zasoby naszego portalu, składającego Tobie tak niezwykłą ofertę.

Pieniądze, które zaoszczędzisz nie kupując INNYCH tego typu produktów, z pewnością rozsądnie wydasz z rodziną lub przyjaciółmi na przyjemności i atrakcje turystycznych szlaków.

Zapewniamy – każda pobrana na naszych stronach i zainstalowana przez Ciebie na Twoim urządzeniu mobilnym aplikacja
nie jest w żadnym wypadku:


  • „darmową próbką”,
  • „wersją demo”,
  • programem w fazie testowania.

produkty_2.jpg

Aplikacje możesz posiadać z pełnym przekonaniem, że masz przyjaciela w postali elektronicznego przewodnika po turystycznych szlakach.

Aby skorzystać z usług multimedialnego przewodnika GPS, musisz jedynie zainstalować właściwą aplikację na posiadanym przez siebie urządzeniu mobilnym: smartfonie, telefonie komórkowym, PDA.
Zrób to dzisiaj.

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja kultura.silesia.pl

 

PS. W naszej ofercie nie ma żadnego haczyka.

Bezpłatna forma udostępnienia aplikacji możliwa jest dzięki naszym sponsorom, których celem statutowym nie jest zarabianie pieniędzy.

Na przykład Fundacja informatyki i Zarządzania z Łodzi w ramach działalności statutowej tworzy bazy danych i mapy cyfrowe dla turystów.

 
Łódź. XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne „Na styku kultur”. Tak nie wiele – telefon komórkowy i zarazem tak wiele – rozszerzona rzeczywistość       Opole. Turyści zwiedzający miasto z urządzeniem PDA        Łódź. XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne „Na styku kultur”. Drużyna wojów Szlaku Bursztynowego z tradycją w nowoczesność  

Na terenie całej Polski szukamy i skutecznie znajdujemy gospodarzy regionów przyjaznych turystom aktywnym. Gospodarzy, którzy w ramach swoich budżetów na promocję oraz informatyzację fundują turystom aplikacje informacyjno-nawigacyjne udostępniane na stronach portalu.

Wskazujemy te województwa, powiaty, gminy i miejscowości w dziale „Regiony przyjazne turystom”, ponieważ obszary te to nie tylko e-przestrzeń (multimedialne galerie i współrzędne GPS), lecz przede wszystkich liczne atrakcje oraz dobrze przygotowana baza turystyczna i ciekawa oferta kulturalna.

„Regiony przyjazne turystom”, w zależności od skali obszaru lub możliwości finansowych, w różnym zakresie wdrażają projekty dotyczące systemów e-informacji. Poniżej załączamy prezentacje multimedialne ukazujące pozytywne przykłady.

 

animacja_rsik_1_ar.jpg

Narzędzia Regionalnego Systemu e-Informacji Kulturalnej

animacja_rsik3_zory.jpg

System cyfrowego znakowania obszarówKontakt

Fundacja Informatyki i Zarządzania
93-491 Łódź, ul. Władysława Reymonta 5

tel. (42) 201 13 00
faks (42) 683 04 23, (42) 201 13 03
e-mail: sekretariat@fiiz.pl
www.fiiz.pl

fiiz.jpg