Montaż słowno-muzyczny „Noworoczna symfonia” w wykonaniu artystów Teatru Amatorskiego działającego przy Zamku Piastowskim w Raciborzu, można w styczniu zobaczyć w kilku raciborskich instytucjach.

20-29.01.2015. Artyści z zamkowego teatru na styczniowym tournee nie zwalniają tempa

ostatnia aktualizacja 06.02.2015 piątek 19:29

Grzegorz Nowak 

Po ciepłym przyjęciu ze strony publiczności i występach w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu oraz Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” zamkowi artyści nie spoczywają na laurach. W najbliższy czwartek, 22 stycznia artyści wystąpią w Zakładzie Karnym w Raciborzu przy ul. Eichendorffa 14. Tydzień później, 28 stycznia (środa) o godz. 16:00 w auli PWSZ w Raciborzu przy ul. Słowackiego 57 wystąpią dla słuchaczy Uniwersytetów III Wieku z Raciborza oraz Nędzy i wszystkich chętnych mieszkańców. Styczniowe tournee, zakończy występ dzień później (29.01) o godz. 15:00 w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Raciborzu przy ul. Adamczyka 14.

Przypomnijmy, przedstawienie powstało pod kierunkiem Teresy Okaj i Łukasza Porwoła, którzy prowadzą zajęcia adresowane do osób dorosłych, zainteresowanych sztuką sceniczną. Zajęcia odbywają się w dawnej siedzibie Piastów w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 15:00.

Powiązane artykuły