Koncert trzech tenorów to jedna z propozycji koncertowych, która cieszy się tak dużym powodzeniem, że dla sympatycznych i wiernych odbiorców artyści scen poznańskich przygotowali już drugą i trzecią część tego pełnego humoru i dobrej muzyki koncertu. W repertuarze usłyszą państwo wiele znanych szlagierów, pieśni i piosenek, a także znane arie operetkowe i musicalowe.

01.03.2015. Trzej tenorzy zaśpiewają na zamku

ostatnia aktualizacja 24.02.2015 wtorek 22:39

Grzegorz Nowak 

A jakie? Niech to pozostanie niespodzianką. Całość poprowadzi  jak zwykle konferansjer, który piękną muzykę ubarwi dobrym dowcipem i anegdotami.

Jeśli chcecie państwo przeżyć  raz jeszcze ok. 90 niezwykłych minut z tenorami, to serdecznie zapraszamy na drugą część tego pogodnego koncertu i życzymy dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Na koncert zapraszamy w niedzielę 1 marca 2015 r. o godz. 17:00 do sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Przed publicznością zaprezentuje się trzech sławnych tenorów – Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski, znani i lubiani artyści scen poznańskich, którzy już wiele razy występowali w dawnej siedzibie Piastów przed raciborską publicznością. – Koncert adresowany jest dla pań, z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Bilety – wejściówki będą do nabycia od wtorku 24 lutego od godz. 9:00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Można zakupić maksymalnie cztery wejściówki.

Powiązane artykuły