Nie masz pomysłu na spędzenie w ciekawy sposób Dnia Kobiet? Zapraszamy na niepowtarzalny spektakl z obsadą gwarantującą, iż nie będą się Państwo nudzić. A wszystko to w kinie „Centrum” w Jastrzębiu-Zdroju.

08.03.2015. Wszystko przez Judasza – spektakl w Jastrzębiu-Zdroju

ostatnia aktualizacja 24.02.2015 wtorek 22:37

Materiały organizatora 
Do czego służy mały otwór w drzwiach?
W tej sztuce znajdziecie odpowiedz na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów.  Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.
Obsada: (wymiennie) Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes, Artur Dziurman.
Bilety do nabycia w kasie kina „Centrum” oraz wybranych punktach.
Kontakt pod nr  604 257 687 – Leszek Kwiatkowski Syndykat Artystyczny.

Powiązane artykuły