Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konferencji Nowoczesne technologie i cyfrowy świat – wyzwania współczesnego bibliotekarstwa, która odbędzie się 15 maja 2015r. w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a.

15.05.2015. KONFERENCJA Nowoczesne technologie i cyfrowy świat – wyzwania współczesnego bibliotekarstwa w Jastrzębiu-Zdroju

ostatnia aktualizacja 11.05.2015 poniedziałek 13:52

 

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konferencji  Nowoczesne technologie i cyfrowy świat – wyzwania współczesnego bibliotekarstwa, która odbędzie się 15 maja 2015r. w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a. Patronat honorowy nad projektem objęła Anna Hetman Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój. Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane m.in. z: projektowaniem i architekturą informacji, nowymi narzędziami komunikacji na tle wymagań użytkowników w działalności bibliotek i bibliotekarzy a także zagadnieniami grywalizacji w bibliotece . Gośćmi Biblioteki będą: dr Marek Kaczmarzyk z Uniwersytetu Śląskiego,  Ewa Hadrian z Wojewódzkiej Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, dr Stanisław Skórka Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Jarosław Kopeć z Biblioteki Narodowej, dr Natalia Pamuła-Cieślak z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.