„Zagrożenia XXI wieku na jakie powinien zwrócić uwagę Zarząd oraz Właściciel Firmy” – to tytuł szkolenia dla przedsiębiorców, na które zapraszamy w czwartek 29 października do sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Szkolenie odbędzie się w godz. od18.00 do 19.00. Poprowadzi je mgr inż. Dariusz Czachor.

29.10.2015. „Zagrożenia XXI wieku na jakie powinien zwrócić uwagę Zarząd oraz Właściciel Firmy” - zamek zaprasza na szkolenie dla przedsiębiorców

ostatnia aktualizacja 14.10.2015 środa 21:30

Grzegorz Nowak 

Szkolenie jest bezpłatne, a jego celem jest przedstawienie i omówienie zapisów Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Pracy i Kodeksu Spółek Handlowych, które mogą w istotny sposób przyczynić się do kłopotów, a w niektórych przypadkach do upadku firmy.
Obecnie zagrożeniem dla Właścicieli Firm i Zarządów jest powstawanie dużej ilości różnego rodzaju kancelarii prawniczych, które specjalizują się w wykorzystywaniu art. w/w kodeksów przeciwko przedsiębiorcom w sprawach rożnego rodzaju odszkodowań. Powyższy wykład może pomóc dostrzec te zagrożenia i w konsekwencji je uniknąć. Mamy nadzieję, że powyższy wykład w ciekawy sposób pokaże rozwiązania, które mogą zainspirować właścicieli firm do dalszego poszerzania swojej wiedzy, oraz pomoże uniknąć niektórych błędów.