5 grudnia (sobota) o godz. 12.00 zapraszamy na zamkowy dziedziniec dzieci wraz z rodzicami bądź opiekunami. Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w tym na Zamek Piastowski w Raciborzu zawita Święty Mikołaj. Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych milusińskich!

05.12.2015. Święty Mikołaj zawita na Zamek Piastowski

ostatnia aktualizacja 01.12.2015 wtorek 18:54

Grzegorz Nowak 

- Zachęcamy dzieci, by przebrały się za elfy lub krasnale i z rodzicami przyszły wspólnie do dawnej piastowskiej siedziby by powitać św. Mikołaja, który przyjedzie na zamek na... No właśnie, na czym? Niech to, do 5 grudnia pozostanie tajemnicą. Dla każdego będą słodycze i drobne upominki. Święty Mikołaj będzie pozował do zdjęć a jednocześnie zachęcał do złożenia życzeń - zachęca Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierana Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim. To nie koniec atrakcji.

- Na zakończenie, planujemy zrobienie wspólnej mikołajkowej fotografii, którą będzie można pobrać bezpośrednio z naszej strony internetowej www.zamekpiastowski.pl lub ze strony https://www.facebook.com/ZamekPiastowskiRaciborz/ - dopowiada dyrektor Grażyna Wójcik.